Mytí oken v Praze

K vaší stávající objednávce úklidu si můžete přidat i mytí oken, a to již od 150 Kč za jedno okno.

Jako úklidová firma, se nezaměřujeme pouze na mytí oken. Máme širokou nabídku úklidových služeb všeho druhu. Vy tak máte jedinečnou možnost si například k úklidu po rekonstrukci nebo k běžnému pravidelnému úklidu přiobjednat  i doplňkovou službu důkladného  mytí oken a žaluzií.

Umýváme a leštíme  okna ve výškových budovách, panelácích , rodinných domech  nebo třeba v kancelářích , a to samozřejmě svědomitě z obou stran. Naši zaměstnanci  používají  dlouhou teleskopickou stěrku, se kterou snadno umyjí i hůře přístupná okna ve výškách a okna střešní, aniž  by došlo k jejich sebemenšímu poškození.

Od vás proto budeme potřebovat pouze stabilní a pevnou plochu po okny, aby se naši zaměstnanci mohli k mytí snadno dostat a výsledek byl perfektní.  Stejně tak nám velmi pomůže vyklizení parapetu ještě před naším příjezdem. 

Umytí jednoho standardního okna ( o rozměrech 130x140cm) s dvojitým zasklením zabere přibližně 30 minut. Pokud jsou vaše okna větší, proporčně se prodlužuje doba mytí a cena narůstá.

Mytí oken v Praze

Jak počítáme cenu za mytí oken

  • pokud máte zájem pouze o mytí oken (bez úklidu), zaplatíte 200 Kč za jedno standardní okno;
  • stejně tak  myjeme i okna po rekonstrukci,  přičemž používáme profesionální čistící  prostředky a vybavení (parní generátory, speciální  vysavače). Cena mytí oken po rekonstrukci  vyjde na 240-260 Kč za 1 m² z obou stran

Minimální částka pro příjezd týmu – 2000 Kč.

Cenová nabídka mytí oken v Praze – tabulka

Druh oknaCena a podmínky
Sezónní mytí
Standardní s dvojitým zasklením (s úklidem bytu)150 Kč – mytí z obou stran. Velikost okna – 130×140 cm
Standardní s dvojitým zasklením (bez úklidu bytu)200 Kč – mytí z obou stran. Velikost okna – 130×140 cm
Okna po rekonstrukci
Okna po rekonstrukci z jedne strany120-130 Kč (cena za m²)
Okna po rekonstrukci z obou stran240-260 Kč (cena za m²)
Sezónní týmové mytí
Mytí z jedne strany (m²)130-140 Kč (cena za m²)
Mytí z obou stran (m²)260-280 Kč (cena za m²)
 

Naše další služby si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

Nabídka mytí oken a fasád: Ceny a služby pro vaše potřeby

Důležité je mít na paměti, že cena za mytí oken může být ovlivněna různými faktory, jako je například:

  • velikost oken;
  • výška budovy;
  • dostupnost oken a jejich stav.

Pokud jsou vaše okna extrémně špinavá nebo jsou pokrytá nánosem nečistot, může to také ovlivnit cenu. V takovém případě bude možná nutné použít speciální techniky čištění a přípravu, což se projeví v ceně.

Naše firma se snaží nabízet kvalitní služby za přijatelné ceny. Snažíme se vyhovět požadavkům zákazníků a nabídnout jim optimální řešení pro jejich potřeby. Proto můžeme nabídnout i individuální ceny pro specifické případy.

Věnujeme se také čištění fasád a skleněných ploch na výškových budovách. Naše techniky jsou vyškolení a vybavení potřebnými nástroji pro bezpečnou práci ve výškách. Samozřejmostí je i pojištění a dodržování předpisů pro práci na výšce.

Takže pokud potřebujete nechat umýt svá okna, můžete se na nás spolehnout. Nabízíme vám kvalitní služby, profesionální přístup a konkurenceschopné ceny. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme nezávaznou cenovou nabídku.

Minimální hodnota objednávky je 2000 Kč.

Jak myjeme okna?

Jak myjeme okna

Jak myjeme balkony?

Jak myjeme balkony

Co se týče ceníku?

Cena je uvedena za 1 standardní okno 130×140 cm. Okna po rekonstrukci – za 1m²
Mytí standardního okna (130×140)
Mytí standardního okna (bez úklidu)
Okna po rekonstrukci
Sezónní mytí

Průměrné hodnocení našich úklidů 4.89 z 5

Celkem 52 recenzí úklidu
Rozhodla jsem objednat službu mytí oken pro babiččin dům, protože po zimě zůstalo na nich mnoho prachu. Vaši uklízeči nám s tím moc pomohli.
5
5
Lenka
Moc děkuji za moje okna bez šmouh. Upřímně, nikdy předtím jsem tomu nevěnoval pozornost, takže jsem se poprvé rozhodl objednat úklidovou firmu. Byl jsem nadmíru spokojen.
5
5
Ondřej
Objednal jsem službu umytí všech oken. Jsem velmi potěšen z výsledku, holčička se s tím dobře vypořádala. Budu objednávat službu každou sezónu.
5
5
Jiři, TV-host
Vaše firma mě příjemně překvapila – nemyslela jsem si, že v 25 patře lze natolik kvalitně umýt okna. Budu vás kontaktovat.
5
5
Anna
Řekla mi manželka at’ najdu někoho na mytí oken. Viděl jsem vaši společnost u spousty blogerů a tak jsem se rozhodl ji vyzkoušet. Manželce se líbilo, proto jsme opakovaně objednali službu.
5
5
Zdeněk, inženýr
Více recenzí
Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
4.9/5
Celkový počet hlasů: 5 | Střední: 4.9/5