Otázky a odpovědi

Všeobecné
Platba
Úklid

Je možné objednat mytí oken zvlášť?

Ano, provádíme sezónní mytí a také po rekonstrukcích. Mytí oken s úklidem vám bude stát 110 Kč/ks (130 x 140 cm). Samostatné mytí stojí 160 Kč/ks. Panoramatická okna se účtují zvlášť. 

Mytí oken po  rekonstrukci je 130 Kč za 1 m², minimální cena je 1500 Kč.

Co je předplatné na úklid a jak ho používat?

Předplatné zahrnuje měsíční balíček minimálně na 2 úklidy. Snažte se využít úklidy během 30 dnů od prvního úklidu, protože předplatné se neprodlužují. Po prvním úklidu zaplatíte kompletní cenu. Cenu zaplacené úklidové služby si budeme moci ponechat, ale vy budete muset doplatit rozdíl odpovídající ceně stejného jednorázového úklidu. Spočítat náklady na předplatné můžete zde (odstavec “Předplatné na pravidelný úklid“ ).

Jak probíhá odběr personálu?

Nejprve posuzujeme podle vnějších kritérií, pak podle výpisů z rejstříku trestů a špatné úvěrové historie, pak je pozveme na školení. Po absolvování školení píší budoucí uklízeči test a podle jeho výsledků dostane uklízeč stáž u starší uklízečky, a pokud nemá žádné připomínky, teprve potom se začne s reálnou prací.

Obávám se nekvalitního úklidu. Co mám dělat?

Uklízíme podle norem, ale i tak se může něco pokazit, proto vždycky prosíme klienta ověřit kvalitu úklidu na místě podle checklistu. Pokud je něco špatně, hned opravíme nebo vrátíme peníze. 

Co dělat, když:

1. Objevil/a jste šmouhy nebo prach před odchodem uklízeče.

Neváhejte se o tom říct. Uklízeč je vždy ochoten něco dodělat. 

2. Objevil/a jste špínu již po odchodu uklízeče.

Napíšte nám nebo poštele fotku!!!

3. Pokud během úklidu jste byl/a pryč a po příjezdu objevili nekvalitně provedenou práci.

Napíšte nebo zavolejte nám. 

Naše úklidová firma je zaměřena na zpětnou vazbu s klienty. Proto každá recenze nebo fotka jen posilí naše vztahy. Máme vás rádi a chceme vám dělat radost. Věříme, že takto mají fungovat silné vztahy.

Obávám se krádeže majetku. Co mám dělat?

Jak proti tomu bojujeme? Všichni kandidati procházejí pohovorem, ověřením pasu a testováním. Máme vlastní štáb zaměstnanců bez brigádníku. Vzniklé škody uhradíme. 

Poskytujete mytí stropu?

Ano, pokud zajistíte pevný povrch a mytí nepoškodí strop.

Poskytujete čištění nábytku?

Ano, poskytujeme čištění veškerého nábytků z různých materiálů. Podílí se na tom profesionální pracovníci, kteří umí vybrat správný čistící prostředek a dokonale odstranit nečistoty.

Jak probíhá platba?

Platíte vždy na konci úklidu, poté, co jste vše zkontrolovali. Pokud se vyskytnou nějaké připomínky, jsme připraveni je na místě opravit.

Jaké máte způsoby platby?

Platit můžete buď v hotovosti přímo pracovníkovi, nebo kartou. Pokud platíte kartou, manažer vám zašle údaje během úklidu.

Děláte úklid po rekonstrukci?

Ano, jedná se o samostatný druh úklidu, který vyžaduje speciální čistící zařízení (průmyslový vysavač, parní generátor, pěnový čistič atd.). Cena takového úklidu je 35-120 Kč/m². Na místo přijíždí několik uklízečů, kteri pracuji pod vedením mistra. Více informaci najdete na této stránce

Jaké služby vůbec neposkytujete?

Nemyjeme lustry a žaluzie,protože nechceme vám něco poškodit. Nepřemísťujeme těžké předměty, protože zaměstnáváme převážné křehké ženy. Zaroven neutíráme prach na květinách a nečistíme digestoř zevnitř. Buď práci děláme dobře, nebo ji neděláme vůbec!

Proč základní úklid nezahrnuje mytí oken, balkonu, uvnitř lednice, uvnitř mikrovlnné trouby, uvnitř skříněk?

U našich klientů provádíme úklid domácnosti 2-4 krát měsíčně, uklízení takových povrchu vyžaduje průměrně jednou měsíčně, proto jsou to doplňkové služby. 

Pokud jste nenašli odpověď na otázku – zeptejte se našeho manažera. Odpovíme velmi rychlé a s láskou.
Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
2.68/5
Celkový počet hlasů: 38 | Střední: 2.68/5