Úklid domácnosti Praha 6

Jsme OHAYNO, nejlepší úklidová firma v Praze, která nabízí úklid domácností a kanceláří v Praze a okolí, včetně úklidu domácností v Praze 6. Naši pracovníci projdou několika koly pohovorů a bezpečnostních kontrol, aby se u nás mohli stát ověřenými čističi. Pokud hledáte paní na úklid v Praze 6, můžete se na nás spolehnout.

Proč jsme nejlepší?

 1. Naši čističi používají pouze vysoce kvalitní německou ekologickou chemii, která je jemná a krásně voní. To je ideální pro byty s malými dětmi. 
 2. Vždy žádáme o zpětnou vazbu na úklid a žádáme o hodnocení práce čističe od 1 do 5. Pokud něco není v pořádku, přijedeme a vše opravíme. 
 3. Pracujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže můžete požádat o úklid i v noci.

Jsme hrdí na to, že jsme si vydobyli pověst nejlepší úklidové služby v Praze a okolí, díky našemu profesionálnímu přístupu a kvalitě našich služeb. V OHAYNO se snažíme být vždy krok před ostatními, a proto neustále hledáme nové způsoby, jak vylepšit naše služby a poskytnout našim zákazníkům to nejlepší.

Úklid domácnosti Praha 6

Pracujeme v Praze 6 a okolí

Pracujeme s klienty v celé Praze a okolí, včetně všech městských částí od Prahy 1 až po Prahu 22. Nabízíme úklidové služby pro domácnosti, kanceláře a komerční prostory, ať už se jedná o pravidelný úklid, generální úklid, úklid po rekonstrukci, úklid po stěhování, úklid po malování nebo dezinfekci proti covidu. Pokud hledáte spolehlivou úklidovou firmu v Praze a okolí, obraťte se na nás a uvidíte rozdíl.

Takže pokud hledáte spolehlivou a kvalitní úklid v Praze a okolí, obraťte se na OHAYNO. Jsme tady pro vás a rádi vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky na úklid.

Jaké úklidové služby nabízíme v Praze 6?

Nabízíme širokou škálu služeb, včetně pravidelného úklidu domácností v Praze 6. Ceny na úklid naleznete na našich stránkách. Máme také předplatné s +-25% slevou, které zahrnují 3 doplňkové služby nebo bez nich a platí po dobu 30 dnů pouze na jedné adrese. Pokud hledáte úklid domu v Praze 6, můžeme vám pomoci s:

 • generálním úklidem;
 • úklidem po rekonstrukci;
 • čištěním nábytku suchou cestou (matrace, postele, židle atd.;
 • úklidem kanceláří a jiných komerčních prostor;
 • úklidem při stěhování;
 • úklidem po malování;
 • dezinfekcí proti covidu.

Věříme, že vám naše služby usnadní život a ušetří vám čas a energii. Kontaktujte nás pro více informací a rezervujte si úklid domu v Praze 6 ještě dnes.

Úklid Praha 6

Jak si objednat naše služby v Praze 6?

Objednání našich služeb je snadné a pohodlné. Pokud hledáte brigádu na úklid v Praze 6, můžete se na nás spolehnout. Můžete nás kontaktovat:

 • telefonicky na čísle +420 296 183 021;
 • napsat nám e-mailem na hello@ohayno.cz;
 • využít objednávkový formulář na našich webových stránkách.

OHAYNO je nejlepší úklidová služba v Praze a okolí, která nabízí širokou škálu služeb včetně úklidu kanceláří v Praze 6. Máme jen ověřené pracovníky, kteří jsou kvalifikovaní a zkušení, a naše ceny jsou transparentní a přijatelné. Navíc naše zákaznická podpora je vždy připravena pomoci vám s jakýmkoli dotazem nebo problémem.

Takže neváhejte a kontaktujte nás, pokud hledáte brigádu na úklid v Praze 6 nebo úklid brigádu v Praze 6. Můžeme vám pomoci s úklidem kanceláří v Praze 6 a mnoha dalšími úklidovými službami.

Působíme v Praze 6 a okolí

Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
0/5
Celkový počet hlasů: 0 | Střední: 0/5