Úklid po malování v Praze

Přibližná cena úklidu po malování se pohybuje mezi 30 Kč až 70 Kč za 1m² podle míry náročnosti.

Pokud se zrovna chystáte vymalovat svůj byt či dům, je důležité mít na paměti, že se neobejdete bez důkladného úklidu. Každý, kdo už někdy tímto procesem prošel, moc dobře ví, že s malováním se pojí spousta nečistot a nepořádku, jejichž likvidace může bez profesionální pomoci zabrat dlouhé hodiny či dokonce dny.

Naše úklidová firma Ohayno má s úklidem po malování dlouholeté zkušenosti. Přesně víme, jak vám nejlépe ušetřit čas a zanechat prostory perfektně čisté. Službu poskytujeme od X Kč za 1m² a dokážeme se dokonale přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Nabízíme úklid po malování jak pro byty, rodinné domy, tak i pro kanceláře.

Jsme nejen úklidová firma v Praze, ale především profesionálové, kteří na úklidové služby používají pouze nejlepší chemické vybavení a čistící prostředky. Můžeme proto garantovat, že vaše prostory budou po úklidu dokonale čisté a během jediného dne připravené k běžnému používání.

Úklid po malování

Jak uklízíme po malování

Úklid po malování může být komplikovaný a časově náročný proces, s naší pomocí ale budete mít hotovo raz dva. Zde je několik osvědčených kroků, které zaručí maximální efektivitu celé akce:

Náš tým připraví prostor pro úklid tím, že opatří ochrannou fólií vše, co není nezbytnou součástí úklidového procesu. Ať už jde o nábytek, okna či barvou nedotčené části podlah. 

Poté naši pracovníci úklidů přejdou k samotnému odstraňování zbytků barvy ze všech zasažených povrchů, a to pomocí speciálních čisticích prostředků a nástrojů. Pomocí těchto prostředků jsme schopni odstranit všechny stopy po barvě, včetně nejmenších skvrn.

Po odstranění všech skvrn nátěru přistupujeme k úklidu podlah. Naši odborníci používají vysavače, mopy a další nástroje k odstranění prachu, nečistot a ostatního odpadu.

Nakonec celý prostor prohlédne náš úklidový specialista, který zároveň sesbíraná instalované ochranné prvky a donesené náčiní. Po této kontrole, je váš byt či dům zcela připraven k běžnému chodu.

V Praze a jejím okolí poskytujeme úklid po malování za 30-70 Kč/m², cena se přímo odvíjí od složitosti práce. Tento typ úklidu zahrnuje všechno, kromě mytí oken. Okna se platí zvlášť – 120 Kč/m² z jedne strany nebo 240 Kč – z obou stran.

Minimální cena výjezdu našeho týmu za účelem úklidu po malování 2500 Kč.

Kdo uklízí?

Na úklid po malování přijede tým pracovníků úklidu spolu se specialistou. S sebou dovezou veškeré potřebné profesionální vybavení:

 • ochranné pomůcky;
 • vysavače;
 • mopy;
 • hadry;
 • speciální čisticí prostředky;
 • škrabky;
 • žebříky.

Pokud je rozloha vašeho prostoru 20-50m², pošleme k vám 4 naše zaměstnance. Pokud je 50-100 m², tak obvykle 6 až 7 zaměstnanců.

Protože naším cílem je domov (či kancelář), který září čistotou,provádíme všechny práce, které jsou k tomu potřebné. Úklidový specialista navštíví místo zakázky předem, aby co nejpřesněji spočítal výslednou cenu. Pokud vám takový postup nevyhovuje, můžete nám zaslat video nebo fotografie vašeho prostoru, abychom mohli alespoň odhadnout rozsah úkolů. Při kalkulaci vycházíme z:

 • rozměru vašich prostor;
 • počtů uklízečů;
 • výběru čistících zařízení a prostředků.

Po upřesnění detailů, přidání doplňkových služeb podle potřeby a potvrzení seznamu služeb, přijede náš tým k vám domů a okamžitě začne uklízet. Spočítejte si cenu za úklid pomocí kalkulačky, kterou najdete na našem webu, případně nás rovnou kontaktujte na telefonu nebo na našem webu.

úklid bytu po malování

Úklid po malování [Cena 2023]

Naše společnost OHYANO nabízí služby úklidu po malování a generálního úklidu za konkurenční ceny. Ceny jsou stanoveny v závislosti na charakteru a rozsahu práce, stejně jako na velikosti prostor, které mají být vyčištěny. Standardní úklidová práce zahrnuje:

 • mytí světel;
 • dveří;
 • radiátorů;
 • drobného zařízení;
 • nábytku;
 • podlah;
 • obkladů;
 • oken a sociálního zařízení;
 • můžeme přizpůsobit naše služby Vašim individuálním potřebám.

Cena úklidu po malování a generálního úklidu je stanovena na 25 až 70 Kč za metr čtvereční. Je důležité si uvědomit, že tato cena nezahrnuje čištění koberců a čalounění, které jsou poskytovány za příplatek. Při výběru našich služeb získáte nejen kvalitní úklid, ale i přátelský a profesionální přístup od našich zkušených pracovníků.

Nabízíme také individuální cenovou kalkulaci na základě konkrétních požadavků a potřeb našich zákazníků. Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás a rádi Vám nabídneme nezávaznou cenovou kalkulaci a poradíme Vám, jak nejlépe vyřešit Vaše potřeby v oblasti úklidu.

Jak si spočítat cenu za úklid po malování?

Úklid prostor po malování potřebuje stejně jako generální úklid předběžné vyhodnocení potřebného množství práce či nutnosti příjezdu specialisty na místo. 

Abychom vám mohli poskytnout co nejpřesnější odhad (a co nejnižší cenu), prosíme, abyste nám předem zaslali fotografii/video vašeho bytu nebo domu.

V tabulce jsou uvedeny minimální ceny. Zde se můžete podívat od čeho se odvíjí celková cena.

Cena za 1 m²Podmínky, za kterých je tato částka možná
od 25 Kčzakrytí podlahy fólií, lepenkou, hrubé úklidové práce po malování (navrácení do původního stavu) a prázdné místnosti;
od 25 Kčpřikrytí podlahy a nábytku fólií a lepenkou, hrubý úklid po malování (uvedení do původního stavu) a středně zařízené místnosti;
od 25 Kčsestěhování nábytku, přikrytí podlahy a nábytku fólií a lepenkou, hrubý úklid po malování (uvedení do původního stavu);
od 25 Kčdalší úklid, čištění kachlíků, sanitárního zařízení, dveřních zárubní, zábradlí, trubek, vypínačů, osvětlení, podlah, nábytku, praní koberců atd;
od 30 Kčokna po malování
od 25 Kčokna běžné znečištění

Naše ceny zahrnují dodání materiálů a neobsahují DPH. Ceník uvedený na našich webových stránkách slouží pouze k Vaší orientaci. Rádi s Vámi projednáme přesné a konečné ceny osobně, přičemž zohledníme charakter, rozsah a konkrétní stav prostor a ploch.

Jak pracujeme?

V závislosti na velikosti objednaných prostor se počet pracovníků úklidu může pohybovat mezi 4-10 osobami:

 • do 50 m² – 4 zaměstnanci;
 • 50-100 m² – 5 až 7 zaměstnanců;
 • více 100 m² – 7-10 zaměstnanců.

Každý pracovník úklidu má svůj úkol a vybavení. Specialista neustále dohlíží na kvalitu práce, řídí její průběh a pomáhá s šetrným stěhováním spotřebičů nebo nábytku.

K dokonalému odstranění stop po malování používáme profesionální a účinné čisticí prostředky a přístroje:

 • průmyslové parní generátory;
 • stavební vysavače;
 • pěnové čističe;
 • podlahové mycí stroje.

Samozřejmě, naši uklízeči mají také houbičky, mopy, škrabky, utěrky z mikrovlákna, kartáče – všechny nástroje, které potřebují k čištění jakéhokoliv povrchu, materiálu nebo těžko přístupného místa.

Používáme německé čisticí prostředky, které nepoškozují povrchy, nezpůsobují alergie, jsou šetrné k přírodě, a poradí si i s těžko odstranitelnými skvrnami.

úklid po malování praha

Tým pracovníků úklidu provede:

 1. Zaměstnanci pokryjí podlahu a nábytek ochrannými plachtami, aby se minimalizovalo poškození a znečištění během úklidu.
 2. Zaměstnanci použijí škrabky a speciální prostředky na odstranění zbytků nátěru ze stěn, oken a dalších povrchů.
 3. Zaměstnanci vysají a vytřou podlahy a další povrchy, aby odstranili zbytky nátěru a prachu.
 4. Pokud je přiobjednán i čištění oken, tak zaměstnanci použijí speciální čisticí prostředky a nástroje na čištění oken a zrcadel, aby se odstranily zbytky nátěru a nečistot.
 5. Po dokončení úklidu zaměstnanci odstraní ochranné plachty a zajistí, aby byl prostor opět čistý a upravený.

Pracujeme v Praze a okolí

Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
0/5
Celkový počet hlasů: 0 | Střední: 0/5