Hodinový úklid

Můžeme uklidit jen to, co potřebujete, a zaplatíte podstatně méně (od 200 Kč/hod).

Obvykle nabízíme následující druhy úklidu:

  • základní 
  • běžný 
  • generální atd

Tato varianta úklidu však není vhodná pro každého! 

Aby byl úklid co nejvíce individuální, cenově výhodný a pohodlný, nabízíme nyní hodinový úklid bytů. 

Nyní je na vás, jakou práci bude pracovník vykonávat.

Můžete si například objednat pracovnice na 1-2 hodiny. To je dostatek času na povrchový úklid koupelny, utírání prachu a mytí podlahy. Po příchodu našeho personálu určete rozsah jeho práce.

Výhody hodinové platby za úklidové služby

  • platíte pouze za to, co potřebujete, nikoli za služby, které jsou stanoveny v našich předpisech
  • hodinový úklid vám pomůže seznámit se s našimi službami
  • nabízíme předplatné na hodinové úklidové služby s lepším tarifem

Cena úklidu s platbou za hodiny

Cena takového úklidu domácnosti se liší v závislosti na počtu hodin a lokalitě, kde se dům nebo byt nachází.

Pokud se nacházíte mimo město, účtuje se příplatek za úklid ve výši 100 Kč. Jedná se o příspěvek na dopravu a čas strávený na cestách.

Pokud si objednáte jednorázový úklid s hodinovou sazbou, bude cena tohoto úklidu:

  • 1 hod – 300 Kč
  • od 2 hod – 250 Kč/hod

Aby byl úklid ještě výhodnější, můžete si ho předplatit (min. 2 úklidy měsíčně). Čím více hodin budou úklidové služby trvat a čím více úklidů si měsíčně objednáte, tím nižší bude celková cena.

Cena úklidu dle předplatného

Doba trvání úkliduPočet úklidu dle předplatnéhoCena za hodinu úklidu
1-1,5 hod2-3 úklidy275 Kč/hod
4 a více250 Kč/hod
od 2 hod2-3 úklidy250 Kč/hod
4 a více225 Kč/hod

Dříve jsme nabízeli balíčky s minimálně 10 hodinami úklidu měsíčně, nyní si můžete objednat již od 4 hodin a úklidové služby již můžete platit za příznivější cenu. 

Pokud se nacházíte mimo město, je za každý úklid účtován příplatek 100 Kč. Naši mistři mohou přijet do předměstí Prahy. 

Spočítejme si váš přínos. Řekněme, že si objednáte 8 úklidových služeb měsíčně na 1 hodinu. Celkem utratíte 2400 Kč. Pokud si předplatíte stejných 8 hodin úklidu, bude pro vás hodina stát 250 Kč, celkem zaplatíte 2000 Kč. Ušetříte tím 400 Kč.

Pokud snížíte počet úklidů, ale zvýšíte jejich délku, například 4 úklidy měsíčně po dobu 2 hodin, měsíční rozpočet na úklidové služby bude 1 600 Kč a úspora bude 800 Kč.

Předem si určíte, kolik úklidů potřebujete a jak dlouho by měly trvat. Naši manažeři vám pomohou najít nejlepší pro vás nabídku.

Pracujeme v Praze a okolí

Průměrné hodnocení našich úklidů 18.89 z 5

Celkem 49 recenzí úklidu
Najít úklidovou firmu, která uklízí na hodiny, je nereálné. Měla jsem štěstí, že jsem našla vaši firmu. Zvláštní poděkování manažerům, kteří mi poradili se správným výběrem služeb.
5
5
Anna
Objednala jsem si předplacené na úklidovou službu a jsem s ní velmi spokojená. Stačí mi 2 úklidy měsíčně po 2 hodinách. Líbí se mi, že nyní můžu platit pouze za to, co opravdu potřebuji.
5
5
Marketa
Máme velké byznys centrum a pravidelně musíme využívat služeb úklidu. Tentokrát jsme se rozhodli objednat si službu večerního úklidu. Přišlo několik lidí, vzali žebříky a všechno umyli.
5
5
Olga
Rozhodla jsem objednat úklid kuchyně, protože nestíhám držet to v čistotě a bylo tam hodně prachu. Přijela k nám paní na umyla všechno během 2 hodin, myslím si že bylo to velmi rychle pro obrovskou kuchyňskou linku.
5
5
Lenka
Moc mě těší, že teď je možné objednat si hodinový úklid od 1 hodiny. Pracují na dálku, proto není pro mě příjemné, když úklid probíhá 2-3 hodiny.
5
5
Matěj
Více recenzí

Otázky a odpovědi

Obecné
Platba
Úklid

Je možné objednat mytí oken zvlášť?

Ano, provádíme sezónní mytí a také po rekonstrukcích. Mytí oken s úklidem vám bude stát 150 Kč/ks (130 x 140 cm). Samostatné mytí stojí 200 Kč/ks. Panoramatická okna se účtují zvlášť. 

Mytí oken po  rekonstrukci je 180 Kč za 1 m², minimální cena je 2500 Kč.

Co je předplatné na úklid a jak ho používat?

Předplatné zahrnuje měsíční balíček minimálně na 2 úklidy. Snažte se využít úklidy během 30 dnů od prvního úklidu, protože předplatné se neprodlužují. Po prvním úklidu zaplatíte kompletní cenu. Cenu zaplacené úklidové služby si budeme moci ponechat, ale vy budete muset doplatit rozdíl odpovídající ceně stejného jednorázového úklidu. Spočítat náklady na předplatné můžete zde (odstavec “Předplatné na pravidelný úklid“ ).

Jak probíhá odběr personálu?

Nejprve posuzujeme podle vnějších kritérií, pak podle výpisů z rejstříku trestů a špatné úvěrové historie, pak je pozveme na školení. Po absolvování školení píší budoucí uklízeči test a podle jeho výsledků dostane uklízeč stáž u starší uklízečky, a pokud nemá žádné připomínky, teprve potom se začne s reálnou prací.

Obávám se nekvalitního úklidu. Co mám dělat?

Uklízíme podle norem, ale i tak se může něco pokazit, proto vždycky prosíme klienta ověřit kvalitu úklidu na místě podle checklistu. Pokud je něco špatně, hned opravíme nebo vrátíme peníze. 

Co dělat, když:

1. Objevil/a jste šmouhy nebo prach před odchodem uklízeče.

Neváhejte se o tom říct. Uklízeč je vždy ochoten něco dodělat. 

2. Objevil/a jste špínu již po odchodu uklízeče.

Napíšte nám nebo poštele fotku!!!

3. Pokud během úklidu jste byl/a pryč a po příjezdu objevili nekvalitně provedenou práci.

Napíšte nebo zavolejte nám. 

Naše úklidová firma je zaměřena na zpětnou vazbu s klienty. Proto každá recenze nebo fotka jen posilí naše vztahy. Máme vás rádi a chceme vám dělat radost. Věříme, že takto mají fungovat silné vztahy.

Obávám se krádeže majetku. Co mám dělat?

Jak proti tomu bojujeme? Všichni kandidati procházejí pohovorem, ověřením pasu a testováním. Máme vlastní štáb zaměstnanců bez brigádníku. Vzniklé škody uhradíme. 

Poskytujete mytí stropu?

Ano, pokud zajistíte pevný povrch a mytí nepoškodí strop.

Poskytujete čištění nábytku?

Ano, poskytujeme čištění veškerého nábytků z různých materiálů. Podílí se na tom profesionální pracovníci, kteří umí vybrat správný čistící prostředek a dokonale odstranit nečistoty.

Jak probíhá platba?

Platíte vždy na konci úklidu, poté, co jste vše zkontrolovali. Pokud se vyskytnou nějaké připomínky, jsme připraveni je na místě opravit.

Jaké máte způsoby platby?

Platit můžete buď v hotovosti přímo pracovníkovi, nebo kartou. Pokud platíte kartou, manažer vám zašle údaje během úklidu.

Děláte úklid po rekonstrukci?

Ano, jedná se o samostatný druh úklidu, který vyžaduje speciální čistící zařízení (průmyslový vysavač, parní generátor, pěnový čistič atd.). Cena takového úklidu je 45-170 Kč/m². Na místo přijíždí několik uklízečů, kteri pracuji pod vedením mistra. Více informaci najdete na této stránce. 

Jaké služby vůbec neposkytujete?

Nemyjeme lustry a žaluzie,protože nechceme vám něco poškodit. Nepřemísťujeme těžké předměty, protože zaměstnáváme převážné křehké ženy. Zaroven neutíráme prach na květinách a nečistíme digestoř zevnitř. Buď práci děláme dobře, nebo ji neděláme vůbec!

Proč základní úklid nezahrnuje mytí oken, balkonu, uvnitř lednice, uvnitř mikrovlnné trouby, uvnitř skříněk?

U našich klientů provádíme úklid domácnosti 2-4 krát měsíčně, uklízení takových povrchu vyžaduje průměrně jednou měsíčně, proto jsou to doplňkové služby. 

Pokud jste nenašli odpověď na otázku – zeptejte se našeho manažera. Odpovíme velmi rychlé a s láskou.
Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
3.67/5
Celkový počet hlasů: 3 | Střední: 3.67/5