Úklid domácnosti а kanceláří Praha 2

Jsme OHAYNO – top#1 úklidová firma v Praze. Naši pracovníci projdou několika koly pohovorů a bezpečnostních kontrol, aby se u nás mohli stát ověřenými čističi. Naše úklidové služby jsou dostupné pro úklid domácností a kanceláří v Praze 2 a okolí.

Proč jsme nejlepší?

Naši čističi používají pouze vysoce kvalitní německou ekologickou chemii. Je jemná a krásně voní, což je ideální pro byty s malými dětmi. Vždy žádáme o zpětnou vazbu na úklid, žádáme o hodnocení práce čističe od 1 do 5. Pokud něco není v pořádku, přijedeme a vše opravíme. Pracujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete nám zanechat žádost o úklid i v 3 hodiny ráno a čistič přijde ráno. Pokud opravdu potřebujete úklid, můžete nás kontaktovat i uprostřed noci, pokud je manažer vzhůru, určitě vám zvedneme telefon. Pracujeme nonstop!

Úklid domácnosti а kanceláří Praha 2

Jaké úklidové služby nabízíme v Praze a okolí (Úklid v Praze a okolí)?

  • Pravidelný úklid domácností v Praze 2 (Základní a Běžný úklid). Ceny na úklid naleznete na našich stránkách. Nabízíme také předplatné s +-25% slevou (Máme předplatné se 3 doplňkovými službami nebo bez nich). Předplatné na úklid platí po dobu 30 dnů pouze na jedné adrese. Nevyužité úklidy budou stornováni.
  • Generální úklid: cena závisí na rozsahu práce, která se obvykle posuzuje individuálně nebo po návštěvě našeho manažera na místě.
  • Úklid po rekonstrukci
  • Čištění nábytku suchou cestou (matrace, postele, židle atd.)
  • Úklid kanceláří v Praze 2 a jiných komerčních prostor
  • Úklid při stěhování
  • Úklid po malování
  • Dezinfekce proti covidu

Jak si objednat naše služby?

Objednat si naše služby je snadné a pohodlné. Můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 296 183 021, napsat nám e-mailem na hello@ohayno.cz nebo využít objednávkový formulář na našich webových stránkách.

úklid praha 2

OHAYNO je nejlepší úklidová služba v Praze a okolí. Nabízíme širokou škálu služeb, které jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby a požadavky našich zákazníků. Máme jen ověřené pracovníky, kteří jsou kvalifikovaní a zkušení. Naše ceny jsou transparentní a přijatelné a naše zákaznická podpora je vždy připravena pomoci vám s jakýmkoli dotazem nebo problémem. Kontaktujte nás dnes a uvidíte rozdíl!

Působíme v Praze 2 a okolí

Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
0/5
Celkový počet hlasů: 0 | Střední: 0/5