Úklid v Praze a okolí

Ohayno je moderní úklidová společnost, která poskytuje komplexní servis po celé Praze a okolí. Specializujeme se na pestrou škálu služeb a objektů, včetně bytů, domů a kanceláří.

Proč jsme jednička na trhu?

Naši zaměstnanci jsou profesionálové

 1. Personál společnosti Ohayno je pečlivě vybraný a proškolený, aby splňoval ty nejvyšší standardy.
 2. Náš tým je složen z kvalifikovaných profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti úklidu.
 3. Personál je přátelský, ochotný a zároveň plně respektuje soukromí zákazníků.
 4. Ověřováním pracovní způsobilosti personálu se navíc zabývá naše speciální bezpečnostní služba, která garantuje trestní bezúhonnost, úvěrovou historii  a předchozí pracoviště.

Používáme jen ty nejkvalitnější čistící prostředky

 1. Dbáme na kvalitu a ekologickou udržitelnost všech našich služeb. Používané čistící prostředky jsou pečlivě vybrány s ohledem na jejich účinnost a bezpečnost.
 2. Jsou biologicky odbouratelné, neobsahují škodlivé látky a mají nižší dopad na životní prostředí.
 3. Používáme především německé certifikované značky, které splňují přísné normy a certifikace.
 4. Nejenže příjemně voní, ale zároveň jsou ideální i do bytů se zvířaty nebo s malými dětmi.

Zpětná vazba je pro nás základ

 1. Zpětná vazba nám umožňuje udržovat dobrý vztah s našimi zákazníky, a zároveň reagovat na jejich požadavky a přizpůsobovat tak úklidové služby jejich očekávání.
 2. Zákaznická zpětná vazba nám významně pomáhá odhalit potenciální problémy nebo nedostatky v poskytovaných službách.
 3. Po každém úklidu žádáme zákazníky o hodnocení našich zaměstnanců na škále od 1 do 5. Pokud je cokoliv v nepořádku, co nejrychleji přijedeme a bezplatně vše opravíme.

Jsme k dispozici 24/7

 1. Zákazníci nás mohou s objednávkou či dotazem kontaktovat kdykoliv.
 2. Snažíme se o vaše maximální pohodlí, požadavek na úklid si proto můžete vyplnit klidně ve 3 v noci a hned z rána za vámi přijede náš zaměstnanec.
 3. V případě potřeby urgentního úklidu domácnosti, lze zavolat manažerovi v libovolnou hodinu. Pokud nespí, určitě se vám ozve a situaci vyřeší.
Úklid v Praze a okolí

Přehled služeb pro Prahu a okolí

Běžný úklid

Hledáte kvalitní úklid domácnosti za rozumnou cenu? Potom jste v Ohayno na správné adrese! Službu jednorázového běžného úklidu standardně nabízíme od 650 Kč, při koupi předplatného se však cena sníží až o 25 %. Předplatné navíc umožňuje volbu tří doplňkových služeb, jako je například žehlení prádla, mytí oken nebo důkladné čištění vnitřku lednice.

Předplatné lze využít po dobu 30 dnů, a to pouze na jedné adrese. Nevyužité úklidy budou stornovány.

Přečtěte si podrobnosti o službě úklid bytu.

Generální úklid

Posouvání nábytku, třídění obsahu šaten, likvidace plísní a mastnoty nebo mytí a leštění oken. Generální úklid dokáže dát pořádně zabrat a většina hospodyněk na něj potřebuje i několik dní. V Ohayno jej však zvládneme obratem.

Přibližnou cenu za úklid vám rád spočítá náš specialista, stačí abyste zaslali videa či  fotografie vašich prostor. Rezervaci doporučujeme vytvořit 2 až 3 dny předem, protože na generální úklid většinou potřebujeme více zaměstnanců. Pokud však budeme mít volnou kapacitu, není problém přijít ještě týž den.

Více o tom, jak vypadá generální úklid

Úklid po rekonstrukci

Úklid domácnosti po stavbě či rekonstrukci je složitý a zdlouhavý. Proč jej tedy nesvěřit do rukou profesionálům? Přijedeme k vám se vším potřebným vybavením, včetně průmyslových vysavačů a profesionálních čistících prostředků a během jednoho dne připravíme byt či jiné prostory k nastěhování.

Úklid po rekonstrukci lze objednat od  45-180 Kč/m², cena přitom závisí na stupni složitosti práce.

Úklid jsme zároveň schopni nastavit přesně pro vaše specifické požadavky, nabízíme proto i služby jako úklid po stěhování či úklid po malování.

uklid v Praze a okolí

Čištění čalouněného nábytku 

Čištění pohovek, křesel a sedacích souprav přímo u vás doma! Naše úklidová firma poskytuje kromě dalších služeb i profesionální čištění čalouněného nábytku. K čištění používáme výhradně ekologické čisticí přípravky, které jsou šetrné k přírodě a zcela  bezpečné pro děti a zvířata. Již od 199 Kč!

Úklid kanceláří

Služba úklid kanceláří je navržena tak, aby poskytovala profesionální a kompletní úklid kancelářských prostor, který splňuje potřeby a očekávání firemních zákazníků. Věříme, že čisté a pohodlné pracovní prostředí má zásadní vliv na atmosféru a produktivitu zaměstnanců, a tedy i na celkovou úspěšnost firmy. 

Profesionální úklid kanceláří proto nabízíme od pouhých 1 000 Kč/měsíc. 

Generální a pravidelné úklidy v Praze a okolí

Proč si vybrat společnost Ohayno?

Zaměstnance vybíráme opravdu důkladně

 1. Každý náš zaměstnanec absolvoval důkladný pohovor a školení, na jehož konci složil odbornou zkoušku formou písemného testu.
 2. Ze stovky kandidátů jich u nás uspěje přibližně pět.
 3. Ověřováním pracovní způsobilosti personálu se zabývá naše speciální bezpečnostní služba, která zjišťuje trestní bezúhonnost, úvěrovou historii  a předchozí pracoviště.

Ceny služeb jsou transparentní a zcela bez skrytých poplatků

 1. Naši zákazníci mají vždy jasný přehled o cenách za jednotlivé služby a nemusí se proto obávat skrytých poplatků či nejasností.
 2. Všechny ceny jsou dostupné na našich webových stránkách, případně jsou zákazníkům sděleny předem při konzultaci služeb.
 3. Zároveň nabízíme různé možnosti přizpůsobení služeb a ceny, přesně dle vašich potřeb a preferencí. Ať už formou volby předplatného či prostřednictvím zvýhodněných cenových balíčků.
 4. Naši zákazníci vždy mají plnou kontrolu nad tím, jaké služby si objednají a kolik za ně zaplatí.

Máme laskavý zákaznický servis, naši manažeři opravdu nejsou roboti

 1. Každý zákazník je jedinečný. Společnost Ohayno se proto snaží nabídnout zákazníkům individuální řešení, která odpovídají přesně jejich konkrétním potřebám.
 2. Naši zaměstnanci jsou plně k dispozici pro zodpovězení jakýchkoliv dotazů či problémů. A to jak telefonicky, e-mailem, tak prostřednictvím webové stránky.
 3. Vždy se snažíme maximálně naslouchat a pochopit zákazníkovy potřeby, jedině tak lze nabídnout odpovídající řešení.

Jak si objednat naše služby?

Působíme v Praze a okolí

Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
0/5
Celkový počet hlasů: 0 | Střední: 0/5