Ceník úklidových služeb Praha

Jsme přesvědčeni, že každý z nás má právo na čisté a příjemné bydlení, kde se může cítit jako doma. Proto se naše úklidová firma v Praze a okolí nezaměřujeme pouze na samotné úklidové práce, ale také na vytvoření prostředí, které bude přinášet radost a pohodu. Teprve pak můžete v klidu relaxovat, pracovat či trávit čas s rodinou a přáteli. 

Ceník úklidové firmy Ohayno nabízí záruku férových a transparentních cen, které odpovídají kvalitě naší práce. Jsme přesvědčeni, že naše služby vás nadchnou a že budete s výsledky více než spokojeni. Rádi bychom vám proto představili náš ceník úklidových služeb.

Ceny za úklid

Pokud byste rádi, aby se naši profesionální uklízeči zaměřili pouze na jeden konkrétní kus nábytku, naše úklidové služby nabízí následující možnosti:

Pohovka1 místo k sezení: 400 Kč
2 místa: 800 Kč
3 místa:1200 Kč
Rohová sedačkaod 400 Kč
Křeslood 400 Kč
Židle90 Kč/ks
Pohovkový polštář90 Kč/ks
Sedací vak180 Kč/ks
Ceník úklidových služeb Praha

Cena úklidových prací na hodinu

V případě, že preferujete hodinovou sazbu, nabízíme vám ceny v závislosti na délce doby úklidu. Díky hodinovým platbám platíte pouze za to, co potřebujete a nikoli za stanovené služby. Čím déle navíc u vás budeme uklízet, tím nižší bude hodinová sazba.

  • 1 hodina úklidu
    • 300 Kč/hod
  • od 10 hodin úklidu
    • 260 Kč/hod

Předplatné na úklid

Pokud chcete ušetřit ještě více, využijte našeho předplatného, díky kterému je cena úklidu o 25 % levnější. Navíc máte v rámci předplatného nárok na tři doplňkové služby zdarma.

Cena za doplňkové služby na hodinu

Doplňkové služby jsou možné i bez nutnosti předplatného. Pro větší flexibilitu nabízíme naším zákazníkům konkrétní cenu paní na úklid, který je spočítán hodinově. Jak jsme již zmínili, v případě předplatného úklid zahrnuje tři doplňkové služby zdarma. Jako doplňkové služby ceněné na hodinu spadají tyto položky:

Žehlení220 Kč/hod
Mytí stěn300 Kč/hod
Mytí nádobí200 Kč/hod
Mytí vnitřní části digestoře300 Kč/hod
Mytí vnitřku skříněk220 Kč/hod

Další doplňkové služby

Doplňkové služby dokážou proměnit již uklizený byt v čisto skvoucí oázu. V rámci naší nabídky poskytujeme i doplňkové služby, které nejsou ceněny hodinově. Připomínáme navíc, že pokud si zvolíte možnost předplatného, máte u nás tři doplňkové služby zdarma. 

Balkónmalý: 150 Kč
lodžie: 300 Kč
Oknav rámci úklidu (okno 130 x 140 cm): 150 Kč
bez úklidu (okno 130 x 140 cm): 200 Kč
Doručení klíčů300 Kč za cestu tam
Záchodpouze toaleta: 150 Kč
místnost s toaletou: 300 Kč
Vnitřek lednicebez potravin: 150 Kč
s potravinami: 300 Kč
Vnitřek mikrovlnné trouby150 Kč
Vnitřek trouby225 Kč
paní na úklid cena d

Generální úklid a úklid po rekonstrukci

V rámci našich služeb nabízíme naším zákazníkům i možnost generálního úklidu a úklidu prostorů po rekonstrukci. Jelikož je tento precizní druh úklidu velmi náročný, přibližná cena za úklid je spočítána specialistou na základě videa nebo fotografie zachycující úroveň znečištění a konkrétní cena je pak vypočítána na míru při příjezdu našeho týmu. Pro představu se cena pohybuje mezi 30 Kč180 Kč/m2

Z našeho ceníku úklidových prací si vybere každý, kdo myslí na čistotu své domácnosti i na možnosti své peněženky. Jsme zde, abychom vám pomohli s vašimi každodenními starostmi a přispěli k tomu, aby vaše bydlení bylo naprosto dokonalé a uklizené za co nejlepší cenu.

Působíme v Praze a okolí

OHAYNO nabízí cenově dostupné úklidové služby v Praze. Ceník úklidových služeb je přizpůsoben potřebám zákazníků a zahrnuje širokou škálu služeb, včetně čištění kanceláří, domácností, bytů a dalších prostor. OHAYNO má zkušené a spolehlivé pracovníky, kteří zajišťují kvalitní úklidové služby za rozumnou cenu. Objednávky můžete provádět telefonicky na čísle +420 296 842 253 nebo prostřednictvím formuláře na našem webu.

Naše ceny

1kk
2kk
3kk
4kk
Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
0/5
Celkový počet hlasů: 0 | Střední: 0/5