Úklid bytu а domácnosti Praha 4

Mít čistý a udržovaný domov je základem pohodlného a produktivního života. Ohayno je nejspolehlivější úklidová firma v Praze, která se postará o vaše okolí. Díky naším paní na úklid v Praze 4 si můžete soustředit na to, co je pro vás opravdu důležité. Při práci používáme jen ty špičkové čisticí prostředky a profesionální vybavení, abychom vám poskytli co nejlepší výsledky. 

Na co se od nás můžete těšit? 

Především je třeba zmínit širokou nabídku našich služeb. Mezi nichž patří: 

 • Úklid domácnosti v Praze 4. Jedná se o kompletní úklid vaší domácnosti, včetně vysávání, utírání prachu, základní čištění kuchyně a koupelny. Můžete si zvolit jednorázové nebo pravidelné uklízení dle vašich časových potřeb a možností.
 • Úklid po rekonstrukci. Po dokončení rekonstrukčních prací se postaráme o odstranění stavebního prachu, omítky a dalších nečistot, aby vaše nově zrekonstruované prostory byly připraveny k nastěhování.
 • Generální úklid. Při důkladném uklízení se postaráme i o ta nejméně přístupná místa, zvedneme nábytek a umyjeme pod ním, odstraníme plak a rez. 
 • Úklid kanceláří v Praze 4. Udržujeme v čistotě nejen domácnosti, ale i kanceláře Zajišťujeme ranní, odpolední a večerní úklidy v Praze 4. 
 • Úklid při stěhování. Ať už se stěhujete do nových prostor nebo opouštíte staré, naši pracovníci se postarají o vyčištění skleněných povrchů, odstranění prachu, kompletní čištění koupelny a kuchyně. 
 • Úklid po malování. Po dokončení malířských prací odstraníme zbytky barvy, odlepíme ochranné pásky a uklidíme veškerý nepořádek, abyste mohli co nejdříve začít užívat nově vymalovaných prostor.
 • Mytí oken. Naše zkušení pracovníci se postarají o bezvadnou čistotu vnitřních i vnějších stran oken, včetně rámů a parapetů. Používají při tom profesionální nástroje a ekologické čistící prostředky. 

Naše úklidové služby vycházejí především z potřeb našich klientů, takže si ke každému úklidu můžete přidat doplňkové služby dle vlastních potřeb. Kromě těchto základních úkonů poskytneme vám také čištění čalouněného nábytku a koberců, praní a žehlení prádla, uklízení balkonu nebo garáží apod. 

úklid bytu praha 4

Ceny úklidu v Praze a okolí 

Velkou výhodou naší firmy je férový ceník. Obecně platí, že ceny na úklid závisí na náročnosti práce, počtu místností, velikosti bytu a také délce trvání. Na běžné úklidy máme stálý ceník, který zohledňuje počet pokojů. 

U rozsáhlejších služeb, jako je generální uklízení, však počítáme cenu v závislosti na ploše místnosti v m². V případě kanceláře je cena uvedena za měsíc. Níže najdete orientační ceník našich služeb. 

SlužbaCena
Úklid bytu Praha 4od 550 Kč
Úklid kanceláří od 999 Kč/měsíc
Úklid při stěhování od 550 Kč
Úklid po malování od 30 Kč/m²
Úklid po rekonstrukcí od 30 Kč/m²
Generální úklid bytu od 40 Kč/m²
Mytí oken od 150 Kč
Čištění čalouněného nábytku od 199 Kč
Praní a žehlení prádla od 75 Kč/hod 

Máme individuální přístup ke každému zákazníkovi, takže si také můžete využít službu hodinový úklid. Vytvoříte seznam jen těch úkoly, které potřebujete nejvíce. Náklady se počítají v závislosti na počtu strávených hodin od 260 Kč/hod. 

úklid domácnosti praha 4

Hlavní důvody, proč nám můžete důvěřovat

 1. Máme dlouholeté zkušenosti ve sféře uklízení a zaměstnáváme pouze prověřené lidi. Zároveň jsou naši zaměstnanci před nástupem do práce plně zaškoleni.
 2. Dodržujeme dohodnuté termíny a časové rozmezí, abyste si byli jisti, že vaše prostory budou uklizeny v souladu s vašimi požadavky a představami.
 3. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, proto dokážeme provést úklid v Praze a okolí, přidat doplňkové služby, domluvit se na termínu dle vašich časových možností.
 4. Nabízíme konkurenceschopné a férové ceny za naše služby, které jsou bez skrytých poplatků.
 5. Při úklidu domů v Praze 4 používáme šetrné a ekologické čisticí prostředky, které nejen chrání životní prostředí, ale také jsou šetrné k vašemu zdraví a povrchům ve vašich prostorách

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem a my vám povíme více o všech našich službách a zodpovíme všechny vaše dotazy. Rádi vám poskytneme kvalitní úklid během krátké doby. 

Působíme v Praze 4 a okolí

Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
5/5
Celkový počet hlasů: 1 | Střední: 5/5