Úklid domácnosti v Praze

Hledáte kvalitní úklid domácnosti v Praze za rozumnou cenu? Nabízíme úklid od 550 Kč s profesionálním přístupem a spokojeností zákazníka na prvním místě!

Pro mnoho z nás může úklid domácnosti být časově náročný a únavný úkol. Nicméně naše profesionální uklízečky dokážou vytvořit zázraky během velmi krátké doby. Specializujeme se na poskytování prvotřídních úklidových služeb, které zahrnují i ty nejnáročnější úkony. 

Jaké úklidové služby nabízíme 

Od naše úklidové firmy v Praze můžete očekávat profesionální postup práce, individuální přístup ke každému zákazníkovi, vyškolený personál, ekologické čisticí prostředky a širokou nabídku poskytovaných služeb. 

Mezi nichž patří: 

 • jednorázový úklid;
 • pravidelný úklid;
 • generální úklid;
 • úklid rodinného domu;
 • úklid kanceláří;
 • úklid po rekonstrukcí.
úklid domácnosti

Jednorázový úklid domácnosti v Praze

Během jednorázového úklidu domácnosti v Praze se postaráme o odstranění prachu ze všech běžně přístupných povrchů, poskládáme oblečení na jedno místo, vyleštíme skleněné povrchy a zrcadla, vyluxujeme nábytek a podlahu (poté ji umyjeme). Takový úklid také zahrnuje ustlání postele, sbírání odpadků, mytí kuchyně a to včetně digestoře, sporáku, stěn, kuchyňské desky a jídelního stolu. Dezinfekce toalety a kompletní mytí koupelny je pro nás samozřejmostí. 

Pravidelný úklid provádíme zpravidla jednou týdně. Mezi základní body, které musí naše uklízečky udělat patří:

 • ustlání postele;
 • vyprázdnění odpadkového koše;
 • vysávání a mytí podlahl;
 • odstranění prachu po celém bytě včetně otírání spotřebičů;
 • dezinfekce toalety,;
 • mytí vany nebo sprchy;
 • leštění kohoutku a zrcadel.

Nezapomínáme ani na předsíň, kde poskládáme vaše boty, utřeme prach a vstupní dveře. 

Generální úklid v Praze

Generální úklid doporučujeme provádět aspoň jednou za půl roku. Jedná se o důkladnější úklid, který zahrnuje posouvání nábytku a mytí pod ním, vyndávání oblečení ze skříněk a mytí zevnitř, odstranění vodního plaku, plísně a mastnoty, mytí a leštění oken atd. Pokud byste chtěli zjistit více o úklidových službách od naši firmy Ohayno stačí nám zavolat nebo navštívit naše webové stránky. 

uklid domacnosti praha

Základní úklid

Úkony, které jsou součástí základního seznamu úklidu, někdy nestačí. Proto se snažíme přizpůsobit každému zákazníkovi a nabízíme doplňkové služby, které si může přidat do přehledu úklidu domu. K zajištění celkové čistoty vašich obytných prostor, můžeme vám poskytnout:

 • mytí oken;
 • mytí nádobí;
 • praní a žehlení prádla;
 • úklid balkonu;
 • čištění koberců, matrací a čalouněného nábytku;
 • mytí kuchyňských zařízení (trouba, digestoř, mikrovlnka, lednice).

Umyjeme také skříňky (zevnitř a zvenčí), zdí (podle potřeby) a dokonce toaletu domácích mazlíčku. Naše uklízečky k vám přijedou bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, ať už jde o úklid domácnosti v Praze východ nebo o úklid domácnosti v Praze západ. 

Ceny úklidových služeb v Praze

V rámci Prahy se ceny na úklid mírně liší. Když si u naší společnosti objednáte úklidové služby, získáte nejen kvalitně odvedenou práci, ale také možnost vybrat si ze dvou cenových kategorií. O co se vlastně jedná? 

Pro naše zákazníky máme speciální nabídku. Pokud si objednáte 2 a více úklidů získáte 25% slevu. Je tu však jedna věc – tyto úklidy musí být využity během jednoho měsíce, jinak již nebudou platné. To znamená, že za provedení jednoho běžného úklidu vám můžeme nabídnout cenu 550 Kč místo 650 Kč. Termíny jejich provedení si můžete dohodnout přímo při nákupu předplatného. 

Pro lepší přehled cen máme k dispozici tabulku.

Typ úkliduCena
Jednorázový od 850 Kč
Pravidelný od 550 Kč
Generální od 40 Kč/m²
Úklid po rekonstrukciod 30 Kč/m²
Úklid kanceláří od 1000 Kč/měsíc 
Hodinový úklidod 260 Kč/hod
Generální úklid kuchyněod 300 Kč/hod
Úklid při stěhování od 550 Kč

Doplnkové služby učtujeme zvlášt’. 

SlužbaCena
Mytí okenod 150 Kč/30 min
Mytí nádobíod 220 Kč/hod
Čištění čalouněného nábytkuod 199 Kč
Mytí stěnod 300 Kč/hod
Úklid balkónu od 150 Kč
Praní a žehlení prádlaod 75 Kč/hod

Jak uklízíme

 1. Na začátku jakékoliv úklidu domácnosti je objednání zákazníkem. Nejprve obdržíme poptávku na webových stránkách nebo telefonicky. Poté se s vámi domluvíme na všech podrobnostech, ujasníme si všechny detaily místa úklidu a sdělíme přibližnou cenu. Poté se dohodneme na termínu a konkrétní adrese. 
 2. Na základě typu úklidu vám pošleme nejvhodnější pracovníky, kteří zvládnou všechny úkoly. Při objednání našich služeb se nemusíte o nic starat. Uklízečky si s sebou přivezou také veškeré potřebné nářadí a úklidové prostředky. Je důležité si uvědomit, že používáme pouze kvalitní a bezpečné čisticí materiály, které jsou již zahrnuty v ceně. 
 3. Jakmile pracovníci dorazí na smluvené místo, začnou okamžitě s úklidem. Nemusíte být po celou dobu v domě, jelikož vám garantujeme absolutní bezpečnost. 
 4. Úklid zahájíme v nejvzdálenější místnosti směrem k východu, aby nedošlo k rozšíření nečistot. Poté stačí zkontrolovat výsledky a zaplatit za práci, pokud jste tak neučinili předem. 
 5. Zároveň platí, že pokud máte nějaké připomínky, je vhodné je ihned sdělit. Naši pracovníci tak mohou problém okamžitě odstranit. Po tom všem vám předáme čistý a svěží byt a odejdeme. 

V Ohayno si uvědomujeme důležitost udržování čistoty v domácnosti, proto se na nás neváhejte obrátit. Zajistíme vám kvalitní uklízení během několika hodin bez zbytečných starostí.

Pokud se vám i přes tyto rady zdá úklid příliš náročný nebo na jeho pravidelné provádění nemáte dostatek času, neváhejte a využijte služeb našich profesionálních úklidových služeb v Praze. Naše společnost OHYANO má zkušenosti a know-how pro rychlý a efektivní úklid vašeho domova. Působíme v Praze a okolí.

Úklid si můžete objednat telefonicky: +420 255 708 976 nebo zanecháním poptávky na webu.

Naše společnost poskytuje služby v Praze a okolí

Úklid domácnosti v Praze

1kk
2kk
3kk
4kk
Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
0/5
Celkový počet hlasů: 0 | Střední: 0/5