Kontaktujte úklidovou firmu v Praze

Naše kontakty:

Naše adresa

Dobrý den,

vítáme Vás na naší stránce Kontakt, kde naleznete všechny důležité informace ohledně komunikace s námi. Pokud máte jakékoli dotazy nebo zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme Vám k dispozici 24/7, takže se na nás můžete obrátit kdykoliv.

Naše firma je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže jsme k dispozici vždy, když nás budete potřebovat. Adresa naší kanceláře je Na Harfě 712/7, Vysočany, 190 00 Praha 9 (mapa). Pokud nevíte, jak se k nám dostat, najdete návod na naší stránce.

Nejrychlejší způsob, jak se s námi spojit, je zavolat na telefonní číslo +420 255 708 976. Pokud preferujete psanou formu komunikace, můžete nám napsat e-mail na hello@ohayno.cz. Odpovědi na Vaše dotazy se dočkáte v co nejkratším možném čase.

Pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, můžete nás najít na Facebooku, Instagramu. Rádi Vám zde sdílíme novinky o našich službách a produktech.

Pro rychlou a efektivní komunikaci nabízíme také možnost komunikace přes messengery jako je Facebook Messenger, WhatsApp a Telegram. Pokud Vám vyhovuje tato forma komunikace, neváhejte nás kontaktovat.

Doufáme, že Vám naše stránka Kontakt pomůže s rychlou a snadnou komunikací s naší firmou. Těšíme se na Vaše případné dotazy a objednávky.

S pozdravem, Tým Ohayno

Kontaktujte úklidovou firmu v Praze

Rádi bychom Vám představili naše profesionální služby v oblasti generálního úklidu. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro úklid bytu, domu, kanceláře nebo jiného prostoru, jste na správném místě.

Úklid domácnosti může být časově náročný a namáhavý. Proto Vám nabízíme naše služby, abychom Vám usnadnili život a ušetřili Vám čas. Naši zkušení pracovníci se postarají o důkladný a kvalitní úklid Vašeho bytu nebo domu a vy si tak můžete užívat pohodlí a čistotu.

Kromě úklidu bytu a domácnosti nabízíme také úklid kanceláří, který Vám pomůže udržet pracovní prostředí v čistotě a příjemné atmosféře. Naši pracovníci se vypořádají s jakoukoli výzvou, aby byla Vaše kancelář co nejčistší a nejútulnější.

Úklid po rekonstrukci nebo stěhování může být úklid ještě náročnější. Ale pro naše zkušené pracovníky to není problém. S radostí Vám pomůžeme s úklidem a odstraněním stavebního odpadu nebo jiných nečistot.

Nabízíme také služby úklidu před a po malování, stejně jako mytí oken. Vždy se snažíme zajistit co nejlepší výsledek a spokojenost našich zákazníků.

Když si zvolíte naše služby, můžete být jisti, že budete mít kvalitní a spolehlivý úklid za přijatelnou cenu. Kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme další informace a nezávaznou nabídku našich služeb.

Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
0/5
Celkový počet hlasů: 0 | Střední: 0/5