Čištění sedaček Praha

Čištění pohovek, křesel a sedacích souprav přímo u vás doma! Službu poskytujeme po celé Praze, a to již od 199 Kč!

Naše úklidová firma v Praze poskytuje kromě dalších služeb i profesionální čištění čalouněného nábytků v Praze. K čištění používáme  výhradně ekologické čisticí přípravky, které  jsou šetrné k přírodě a zcela  bezpečné pro děti a zvířata.

Co dokážeme vyčistit?

Naše firma se specializuje zejména na tyto čalouněné povrchy:  

 1. Čištění pohovek
 2. Čištění sedacích souprav 
 3. Čištění čalouněných židlí
 4. Čištění křesel
 5. Čištění dekoračních polštářů 
 6. Čištění pufů a sedacích pytlů.

Služba čištění čalouněného nábytku je cenově výhodným řešením, které si můžete nastavit přesně podle svých představ. Navíc lze objednat kompletně z pohodlí vašeho domova, stačí nám zavolat na číslo +420 770 668 279 nebo napsat online.

Čištění sedaček Praha

Čištění sedaček – náš ceník

Před každou objednávkou potřebuje náš manažer znát několik podrobností, které mu pomohou  přesně vypočítat cenu:

 • rozměry čištěného  objektu;
 • pokud se jedná o čištění gauče či pohovky, tak zda je rozkládací nebo má pohyblivé prvky;
 • přítomnost skvrn a míra znečištění;
 • zda se klient snažil zbavit nečistot sám a jaké prostředky použil;
 • důležitá je pro nás i povaha materiálu, vždy proto žádáme  klienta o vyfocení výrobního štítku.

Čištění čalouněného nábytku vždy provádíme oboustranně, protože vlhkost z jedné strany se šíří na druhou, což může způsobit prosáknutí skvrn.

Při výpočtu ceny obvykle za jedno místo k sezení považujeme rozpětí 50-60 cm,  za dvě místa k sezení pak přibližně 150 cm.

Pokud si objednáte čištění společně s úklidem domácnosti, bude cena výrazně nižší!

ObjektCena
Pohovka1 místo k sezení – 400 Kč
2 místa – 800 Kč
3 místa – 1200 Kč
Rohové sofaod 400
Křeslood 400
Židle90 Kč/ks
Pohovkový polštář90 Kč/ks
Puf180 Kč/ks

Minimální hodnota objednávky začíná na 1500 Kč. 

Cena služby čištění sedaček , židlí, křesel apod. v Praze a okolí je významně ovlivněna využitím nákladných čisticích prostředků. Naše úklidová firma si zakládá na tom, že používané přípravky neobsahují prakticky žádné škodlivé látky. Jsou tak bezpečné nejen pro drahé povrchy vašeho čalounění, ale i pro děti a domácí zvířata. 

Pokud narazíte na nabídku čištění čalouněného nábytku  za podezřele  nízkou cenu, obvykle hrozí riziko, že firma používá laciné  čističe na pohovky a sedačky  nebo neefektivní vybavení.

Jak postupujeme při čištění

Čištění čalouněného nábytku se skládá z několika fází.

Posouzení rozsahu prací a získání informací o vašem čalouněném nábytku

Před zahájením každého čištění si náš zaměstnanec  pečlivě prohlédne objekt a zjistí následující informace:

 • co je uvedeno na výrobních štítcích
 • typ znečištění a rozsah skvrn
 • použitý způsob barvení 
 • zda jsou okolní části předmětu zrezivělé
 • zda je předmět defektní (zlomy, deformace, spálená nebo vybledlá místa atd.)

Aby bylo čištění sedacích souprav, křesel, sedacích pytlů , a dalšího nábytku co nejefektivnější, pokládá zaměstnanec  zákazníkovi následující otázky:

Stáří nábytku . Pokud je příliš starý, nemusí se čištění vyplatit.

Předchozí zkušenosti s čištěním. Někdy je příčinou poškození čalounění chybné čištění a použití nevhodných prostředků.

Typ znečištění a jeho stáří. Aby bylo čištění účinné, je nutné zvolit správný typ čisticího prostředku. K tomu je důležité znát zdroj nečistot. Stopy po kuličkovém peru, moči a zbytky jídla je nutné  odstranit různými postupy.

Typ čisticích prostředků, které zákazník používá. Nejčastěji totiž zákazník provede první čištění sám, a když zjistí, že skvrna zůstala na místě nebo se zvětšila, zavolá profesionální firmu. Je proto důležité, aby našemu zaměstnanci sdělil, jaké přípravky byly použity.

Upřímné a podrobné odpovědi na všechny otázky pomohou našim zaměstnancům  k efektivnějšímu řešení.

Objednat čištění Praha

Postup čistících prací

Čištění začíná přípravou na odstraňování skvrn a zajištěním ochrany okolních povrchů,  například parket, které mohou neopatrným čištěním nabobtnat. Poté následuje důkladné vyčištění čalouněných povrchů vysavačem.  

Třetím krokem je samotné čištění skvrn, které odstraňujeme  pomocí organického hypoalergenního čisticího prostředku. Celé čištění pak samozřejmě  probíhá  za pomoci moderního a plně profesionálního vybavení.

Po každém našem procesu čistění doporučujeme místnost důkladně odvětrat. Jednak aby  se zabránilo nepříjemným pachům a jednak kvůli předejití vlhkosti. Vysušit povrchy lze samozřejmě i uměle, a to za využití fénu.

Péče o bezpečnost zákazníků

Vyhnout se  použití chemických čistících prostředků při péči o vaše čalounění není prakticky možné. V našem případě však  zásadně používáme bezpečné  hypoalergenní ekologické produkty z Německa, Turecka, Rakouska a USA. Jedná se o prémiové  prostředky, maximálně šetrné ke zdraví našich zákazníků.

Důvody, proč si  objednat čištění právě u nás: 

 1. Službu poskytujeme přímo u vás doma, vy tak nemusíte přemýšlet, jak složitě naložit nábytek do auta a přemisťovat jej. 
 2. Každý z našich pracovníků je vyškolený profesionál, který umí pracovat s vybavením a čistícími prostředky.
 3. Abychom zaručili bezpečnost našich klientů a jejich majetku, prověřujeme každého zaměstnance, zda nemá záznam v trestním rejstříku, problémy z předchozích zaměstnání. 
 4. Jsme vždy na vaší straně ; pokud nejste s výsledkem spokojeni, práci předěláme, poskytneme vám slevu nebo problém vyřešíme jinak.
 5. Abyste se mohli lépe rozhodnout, podívejte se na recenze našich zákazníků.

Pracujeme v Praze a okolí

Průměrné hodnocení našich úklidů 4.89 z 5

Celkem 52 recenzí úklidu
Při oslavě narozenin se na koberec rozlilo víno. Samozřejmě snažil jsem se to odstranit sám pomocí speciálního šamponu, ale jen se to zhoršilo. Skvrna se zvětšila. Zavolal jsem do vaši firmy.
5
5
Petr, tanečník
Již po dlouhou dobu využívám služby vaši firmy. Moc mě potěšilo, že čištění nábytků ted mohu objednat také. Bez obav můžu pracovníkům svěřit čištění drahých povrchů.
5
5
Hanka, učitelka
Služby firmy „Ohayno“ využívám již delší dobu, jsem rád, že nyní mohu ihned objednat chemické čištění. Specialistům lze důvěřovat, že pracují s drahými nátěry bez obav, že je poškodí. Po čističích firmy „Ohayno“ se mi doma leskne.
5
5
Regina, doktor
Každé jaro musela jsem vozit koberce a záclony do čistírny. Říkali nám, že provést čištění v bytě není možné. Jakmile se vaše firma začala poskytovat takovou službu přímo doma, okamžitě jsem se na vás obrátila.
5
5
Agnes, manažer
Mám doma 2 psy a kočku. Žádnými čistícími prostředky,včetně nejdražších, nemůžu odstranit zápach zvířat z koberce a pohovky. Snažíme se jednou v sezónu provádět čištění, děkuji za kvalitní práci.
5
5
Ondřej, projektový manažer
Objednávam vaše služby velmi často, protože mám 2 děti. Moc spokojena s kvalitou práci a profi uklízečkami.
5
5
Viktorie, ředitelka
Více recenzí
Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
1/5
Celkový počet hlasů: 9 | Střední: 1/5