Čištění perských koberců v Praze

Ohayno je vaším spolehlivým partnerem pro profesionální čištění perských koberců v Praze. Nabízíme špičkové čistící služby, které pomohou obnovit krásu a lesk vašich drahocenných perských koberců. Naše čistící metody jsou šetrné k materiálům, ale zároveň účinné při odstraňování nečistot a skvrn.

Perské koberce jsou jedny z nejkrásnějších a nejvýraznějších koberců na světě. Tyto koberce jsou vyráběny v Persii, což je dnešní Írán, a jejich výroba sahá až do tisíců let před naším letopočtem. Perské koberce jsou známé pro své:

 • jemné vlákna;
 • intenzivní barvy;
 • složité vzory, které jsou vytvořeny tradičními metodami. 

Každý perský koberec má svůj jedinečný vzhled a význam, protože každý koberec je vyráběn ručně s tradičními technikami a vyjadřuje specifickou kulturu a tradici. Perské koberce jsou hodnotné a krásné umělecké dílo, které vyžaduje pečlivou péči a čištění, aby zůstaly v nejlepší kondici a udržely svůj význam a hodnotu.

Profesionální přístup k čištění koberců

Jako profesionální úklidová firma v Praze se specializujeme na čištění perských koberců. Naši zkušení pracovníci používají moderní vybavení a ekologické produkty, které pomáhají chránit barvy a strukturu vašich koberců. Můžete se spolehnout na to, že váš koberec bude v našich rukách v bezpečí.

Čištění perských koberců v Praze

Čištění perských koberců

Ohayno nabízí profesionální čištění perských koberců za přizpůsobitelné ceny, které odpovídají vašim potřebám. Naše čistící úklidové služby zahrnují:

 1. Úvodní konzultaci a stanovení nejvhodnějšího způsobu čištění
 2. Praní koberců včetně odstranění nečistot a skvrn
 3. Odstranění zápachu a dezinfekce
 4. Suché čištění

Cena čištění perských koberců

Cena za čištění perských koberců se může lišit v závislosti na velikosti koberce, druhu materiálu a stavu nečistot. V Ohayno vám nabízíme přizpůsobitelné ceny našich čistících služeb, které jsou transparentní a odpovídají vašim konkrétním požadavkům a potřebám.

Ceník čištění koberců

Cena čištění koberců se může lišit v závislosti na velikosti a typu koberce. Níže uvádíme příklady cen čištění koberců v Praze:

 • Koberce menší než 2 m2 – od 250 Kč
 • Koberce 2-4 m2 – od 500 Kč
 • Koberce 4-6 m2 – od 750 Kč
 • Koberce větší než 6 m2 – individuální cena
Čištění perských koberců Praha

Závěr

Ohayno je vaším spolehlivým partnerem pro čištění perských koberců v Praze. Naše profesionální přístup k čištění koberců zaručuje, že vaše koberce budou vždy v nejlepší kondici. Nabízíme špičkové čistící služby za přizpůsobitelné ceny na úklid, které odpovídají vašim individuálním požadavkům. Kontaktujte nás pro více informací o cenách a objednejte si naše profesionální čištění koberců v Praze již dnes!

Čištění perských koberců v Praze a okolí

Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
0/5
Celkový počet hlasů: 0 | Střední: 0/5