Čištění matrací v Praze

OHAYNO čistí matrace v Praze moderními a účinnými metodami, které odstraňují nečistoty, bakterie a roztoče rychle a šetrně.

Zda bude váš spánek kvalitní rozhoduje spousta faktorů. Nejen správná teplota a pravidelné denní návyky totiž mohou významně ovlivnit to, jak se druhý den probudíte. V tomto článku se budeme zabývat tím, jak se správně postarat o jeden z klíčových předpokladů dobrého spánku: matrace. Přesvědčíme vás, proč je dobré zainvestovat do jejich čištění a představíme vám naše služby čištění matrací Praha.

Vzpomeňte si, kdy jste naposledy čistili vaši matraci. I když se většina z nás o matrace většinou stará až tehdy, když je něčím poleje nebo zašpiní, je důležité si uvědomit, že matrace pohlcují nečistoty neustále. Jelikož není čištění matrací příliš oblíbenou činností, nabízíme vám naše služby profesionálního čištění matrací. 

Naše úklidová firma v Praze Ohayno se věnuje veliké škále metod čištění. Konkrétní postup je vybrán vždy na míru dané matrace a úrovně znečištění. Pouze správně zvolená metoda může zaručit to, že vaše matrace bude opět vypadat jako nová.

Hloubkové čištění matrací

Během čištění se nejedná pouze o oživení barev matrace a jiné vizuální opravy. Správné vyčištění je zaměřené na alergeny, které se do matrací díky její houbové struktuře snadno zachycují. V tomto případě doporučujeme naši službu hloubkového čištění matrací Praha. Naši profesionální čističi zbaví vaší matraci:

  • nepříjemných alergenů;
  • potencionálně nebezpečných bakterií;
  • odumřelé kůže;
  • potu. 
Čištění matrací v Praze

Suché čištění matrací

Jako rychlejší variantu nabízíme suché čištění matrací. Za pomocí speciálních čistících prostředků, kterými se matrace posype a následně hloubkově vyluxujete, zbavíte vaši matraci nepříjemných pachů a skvrn. Navíc díky této metodě dosáhnete i navrácení její originální bílé nebo slonovinové barvy. Tato metoda je vhodná pro matrace z materiálů, které by se mohly větším množstvím vody poškodit. Nemusíte se ovšem bát, svěřte vaši matraci naším odborníkům a ti zvolí správnou metodu konkrétní matraci na míru.

Čištění molitanových matrací

Naší specializací je i čištění matrací vyrobených z molitanu. Tyto matrace jsou sice snadné na údržbu, ale často si jejich uživatelé neuvědomují, že molitan je náchylný na tvorbu plísní. Ty můžou být naoko neviditelné, ale o to jsou nebezpečnější. Nezapomínejte i na matrace menších rozměrů, jelikož právě molitan je velmi oblíbeným materiálem výrobců matrací do dětských postýlek! Svěřte proto vaši matraci naším odborníkům, kteří se postarají o zdraví celé vaší rodiny. Ušetří vám nejen čas, ale i zdravotní problémy, které jsou často s plísněmi spojené.

Parní čištění matrací

Využijte naše úklidové služby pro vyčištění vaší matrace párou. Pára je skvělým pomocníkem v boji proti roztočům. Její hlavní výhodou je velmi vysoká teplota. Tuto skutečnost ocení hlavně alergici, jelikož je metoda čištění párou jedním z nejúčinnějších prostředků, jak zbavit matraci roztočů a dalších organismů způsobující alergie a jiné zdravotní problémy.

čištění matrací praha

Čištění matrací cena

Naše profesionální služby vám proto nabídnou širokou škálu způsobů, jak dostat vaši matraci do původní podoby za cenu příznivou vaší peněžence. Ceny na úklid se odvíjí od:

  • zvolené metody;
  • rozměrů matrace;
  • úrovně znečištění.

Nezapomínejte, že pouze pravidelným a vhodným způsobem čištění můžete předejít nákupu nové matrace. Berte proto péči o ni vážně a ozvěte se nám. Ať už je vaše matrace v jakýkoliv podmínkách, naši profesionálové si s ní poradí. 

Pro zajištění kvalitního způsobu provedení čištění vaší matrace vám doporučujeme využít našich služeb, které vám ušetří nejen čas, ale i energii. Svěřte nám vaši matraci do péče, ve které bude ošetřena vysoce kvalitními a ekologickými čistícími prostředky. Dopřejte proto vaší matraci dostatečnou péči – jistě se vám odmění.

Působíme v Praze a okolí

Ohodnoťte, jak jsme byli užiteční
0/5
Celkový počet hlasů: 0 | Střední: 0/5